R O L M E T

Ładowanie...

rozdzielacz wielodrogowy

Opis

Nasza firma oferuje szereg praktycznych w użyciu rozdzielaczy. Rozdzielacze są nieodzownym elementem niemal każdej linii rozdzielania surowców sypkich. Mogą służyć do rozdzielania surowca do silosów, magazynów, stanowisk skarmiania trzody chlewnej, drobiu. W naszej ofercie można znaleźć dwa typy rozdzielaczy. Rozdzielacze przystosowane do montażu na tradycyjnych przenośnikach z naszej oferty (standardowe średnice otworów montażowych). Rozdzielacze montowane w inne układy jak np. wspomniane rozsyłanie ziarna do 3 silosów. Ważnym parametrem określającym przydatność rozdzielacza jest sposób sterowania zasuwami: sterowanie ręczne poprzez uchwyty i dźwignie . Dźwignie mogą umożliwiać wyłącznie przestawianie dłonią, lub przy pomocy zamocowanych łańcuchów, prętów itp. sterowanie elektryczne umożliwia np zmianę zasypu po przyciśnięciu odpowiedniego przycisku na szafce sterowniczej. Wybór rodzaju sterowania jest uzależniony od miejsca zainstalowania rozdzielacza. Jeśli rozdzielacz musi być zainstalowany na znacznej wysokości lub w miejscu o utrudnionym dostępie zaleca się zastosowanie rozdzielacza elektrycznego. Rozdzielacze elektryczne choć droższe w zakupie ułatwiają pracę obsłudze. W praktyce w wielu zastosowaniach zamiast podwyższać koszt obiektu radykalnie go obniżają. Inwestor nie musi budować kosztownych miejsc dostępu (drabiny, pomosty). Ważne jest także ograniczenie ryzyka związanego z wypadkowością przy pracy i oczywiście wygoda przy obsłudze. Sterowanie rozdzielaczem może się odbywać z centralnego punktu sterowania. W miejscu, w którym steruje się także innymi urządzeniami na obiekcie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo rozdzielacze ręczne w średnicach Ø160 mm oraz Ø200 mm:

  • 2-drogowe (symetryczne oraz asymetryczne)
  • 4-drogowe
  • 5-drogowe
  • 6-drogowe
  • 7-drogowe

Zasuwy

Element niezbędny w niemal każdym urządzeniu służącym do transportu i magazynowania ziarna i surowców sypkich. Nasza firma produkuje kilka sprawdzonych modeli. Począwszy od najprostszych - ręcznych do napędzanych elektrycznie. Poniżej znajdują się przykłady naszej oferty.

Rury spadowe, Kolana

W ofercie posiadamy również armaturę, która wykorzystywana jest w połączeniach technologicznych. Elementy wykonane w ocynku ogniowym. Średnice kolan to Ø160 mm oraz Ø200 mm. Kąty: 5°, 15°, 25°, 35°, 45°. Grubość blachy - 2 mm. Kolana posiadają jeden kołnierz stały oraz jeden kołnierz obrotowy. Rury spadowe o długości 0,5, 1, 1,5 oraz 2 mb. Grubość ścianki: 1,5mm (dla Ø160mm), 2mm (dla Ø200mm).

Zapytaj o produkt